fbpx

Apie mus

Apie mus

Studijos Australijoje

Saugumas

Esame analogų Europoje neturinti komanda, savo projektą pavadinome „Studijos Australijoje“ ir jau daugiau kaip 10 metų dirbame tam, kad lietuviai galėtų išvykti ir įsikurti Australijoje.

Patirtis

Esame dviejų įmonių junginys:

Švietimo agentūra “Open Conexus” Australijoje – viena didžiausių studijų agentūrų.

Įdarbinimo agentūra “Ismira” Lietuvoje – įdarbinimo kruiziniuose laivuose ir užsienyje lyderė.

Kompetencija

Kartu mes esame kompetentingi konsultuoti Australijos švietimo sektoriuje, nuolat tobuliname savo žinias ir klientams pateikia paskutines naujienas. Išmanome ne tik švietimo sistemą, įstaigų vidines taisykles, kainas, bet ir vizų gavimo subtilybes.

Mes visada pirmieji žinome apie visus Australijos švietimo pasiūlymus ir vizų taisyklių pasikeitimus. Mes žinome praktinius niuansus ir padedame išvengti rūpesčių. Mes tiksliai žinome, kaip įveikti nenumatytus sunkumus ir esame šalia viso proceso metu.

Esame orientuoti į kiekvieno individualius poreikius ir tikslus. Kuriame aplinką, kurios pagalba gausite visą teisingą informaciją apie kolegijas, universitetus bei kitas mokymosi įstaigas Australijoje. Esame, kad apgintume bei atstovautume Jūsų interesams šioje šalyje. Mes rūpinamės visa procedūra nuo dokumentų sutvarkymo, vizos gavimo iki pasitikimo oro uoste ir jaukaus apgyvendinimo.
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X