fbpx

STUDIJOS

Kainos

Studijų kainos – nuo 170 iki 250 AUD per savaitę. Tai priklauso nuo mokymosi įstaigos ir studijų kokybės. Dažnai gauname įvairių specialių pasiūlymų, todėl kainos gali būti ir žemesnės.

Kada studijos prasideda?

Anglų kalbos studijos “General English” ir “IELTS preparation” prasideda kiekvieną savaitę – pirmadieniais.  “Cambridge” ir “Academic preparation” skirstomos į 4-10-12 savaičių blokus, todėl prasideda tam tikromis datomis.

Trukmė

Anglų kalbos studijos būna 4-5 dienas per savaitę. Rytais arba vakarais.

Kaip žinoti, kurias studijas pasirinkti?

Visų pirma, reikia žinoti koks Jūsų tikslas Australijoje ir koks esamas anglų kalbos žinių lygis. Tam kad tai išsiaiškinti, susiekite su mumis ir mes padėsime sudaryti studijų planą, tada atsiųsime anglų kalbos testą, kurį atlikus, sužinosite savo kalbos žinių lygį, ir tada, galėsime parekomenduoti kokiam laikui ir kokias studijas pasirinkti.

Studijų trukmė:

Studijos trunka nuo 9 mėnesių iki 3 metų. Visada rekomenduosime Jums tinkamiausią variantą.

Studijos trimestrais:

Specialybinės studijos skirstomos į trimestrus po 12 savaičių – 9 savaitės studijų,  3 savaitės atostogų. Kalėdų ir  vasaros atostogos trunka 6-8 savaites.

Vizos trukmė:

Studento viza suteikiama visam studijų laikotarpiui.

Darbo viza pabaigus studijas (Graduate visa):

Pabaigus tam tikras studijas Australijoje, galesite aplikuoti 1.5 metų Graduate vizai ir galėsite dirbti be apribojimų, bei kaupti patirtį.

Lankomumas:

Specialybinės studijos būna dvi dienas per savaitę. Dažniausiai mokymosi įstaigos reikalaus būti bent vieną dieną per savaitę.

Kada studijos prasideda?

Studijos prasideda 4-8 kartus per metus.

Kainos:

Studijų kainos 5000 – 8000 AUD per metus. Bet, už visas studijas galima mokėti dalimis, tai yra “termais” (kas 3 mėnesius) – 1250 – 2000 AUD per trimestrą. Studijų kaina priklauso nuo specialybės ir studijų kokybės.

Įgyto išsilavinimo reikšmė:

Igyjamas specialybės – koledžo išsilavinimas.

Studijų trukmė:

Bakalauro studijos trunka 3 metus.

Magistro studijos trunka 1-2 metus. Priklausomai nuo programos.

Kainos:

Studijų kainos yra nuo 14 000 iki 25 000 AUD per metus. Žinoma, priklauso nuo specialybių. Yra ir labai brangių studijų, kurių kaina gali siekti 30000 – 100000 AUD per metus.

Įgyto išsilavinimo reikšmė:

Australijos studijų išsilavinimas pripažįstamas daugelyje šalių, o studijos laikomos prestižinėmis.

Vizos trukmė:

Studento viza suteikiama visam studijų laikotarpiui.

Darbo viza pabaigus studijas (Graduate visa):

Pabaigus aukštąsias studijas Australijoje (trukmė negali būti trumpesnė nei 2 metai), galėsite aplikuoti 2 metų Graduate vizai ir galėsite dirbti be apribojimų bei kaupti patirtį.

Kada studijos prasideda?

Studijos prasideda 2-3 kartus per metus – vasario, liepos bei (kartais) spalio mėnesiais.

Anglų kalbos reikalavimai:

Oficialus reikalavimas bakalauro studijoms – 6.0-6.5 IELTS arba kitas oficialus tarptautinis testas. Taip pat, kaip kuriais atvejais, galima atlikti specialų testą, kurį paruošia pati mokymosi įstaiga, tokiu atveju IELTS ar kitas tarptautinis testas nėra reikalingas. Kitas variantas, pradėti nuo anglų kalbos koledže, su kuriuo aukštojo mokslo mokymosi įstaiga turi sutartį ir po to, jokio papildomo anglų kalbos testo nereikės.

Oficialus reikalavimas magistrantūros studijoms – 6.5-7.0 IELTS arba kitas oficialus tarptautinis testas. Taip pat, kaip kuriais atvejais galima atlikti specialų testą, kurį paruošia pati mokymosi įstaiga, tokiu atveju, IELTS ar kitas tarptautinis testas nėra rekalingas. Kitas variantas, pradėti nuo anglų kalbos, koledže su kuriuo aukštojo mokslo mokymosi įstaiga turi sutartį ir po to, jokio papildomo anglų kalbos testo nereikės.

Studijų struktūra:

Aukštosios studijos yra semestrais.

Per metus dažniausiai būna 8 dalykai. Vienas dalykas užima 4 valandas per savaitę. Per vieną semestrą, galima mokintis ne daugiau kaip 4 kreditus. Tai reiškia, kad galite išsidėstyti į 2 semestrus po 4 dalykus, o trečiasis semestras būtų laisvas – 4 mėnesiai atostogų. Yra įvairiausių išdėstymo variantų ir sistema pačiose mokymosi įstaigose, todėl kviečiame kreiptis i mus, kad galėtume Jums padėti suprasti, kaip studijos išsidėstys vienu ar kitu atveju.

Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X