fbpx

DUK

Dažniausiai užduodami

Klausimai ir atsakymai

Darbas 1 klausimas
Kokios darbo galimybės studijuojant?

Kad viskas klostytųsi kuo sklandžiau, siūlome pradėti ieškotis darbo dar būnant Lietuvoje. Prireikus mielai pakonsultuosime kur ir kaip geriausia ieškoti.

Pagal Australijos įstatymus, studentai gali dirbti 40 val. per 2 savaites.

Minimalus atlyginimas siekia $18 AUD/val. Įsidarbinus padavėja galima uždirbti $18-$20 AUD ar net daugiau. Dirbant pagalbiniu darbuotoju statybose (čia kartais dirba net ir merginos!) atlyginimai šokteli net iki $25-$35 AUD už valandą.

Kaip vertinate atsakymą?
9  
9 iš 9 žmonių tai padėjo.
Dėl anglų kalbos 1 klausimas
Ar būtina mokėti anglų kalbą?

Vykti į Australiją drąsiai galima tiek puikiai mokant anglų kalbą, tiek jos nemokant visai. Abiem atvejais stojant į koledžą reikės išlaikyti anglų kalbos testą. Šis testas leidžia išvengti sudėtingo IELTS egzamino. Stojant į universitetą prireiks IELTS egzamino. Turintiems silpnas anglų kalbos žinias yra galimybė jau nuvykus į Australiją mokytis anglų kalbos kursuose ir pasiruošti studijoms arba IELTS egzaminui.

Kaip vertinate atsakymą?
7  
7 iš 7 žmonių tai padėjo.
Poros viza 1 klausimas
Noriu išvykti su antra puse. Kokios sąlygos važiuojant su poros viza?

Vykstant su antra puse, jei vienas jūsų nenori studijuoti, yra galimybė gauti poros viza. Su šia viza, studijuoti privalo tik vienas partneris. Taip pat abu galite dirbti 40 val. per 2 savaites. Jeigu studijuojate magistrą, tuomet antra pusė turi galimybę dirbti pilnu etatu (40 val. per savaitę).

Kaip vertinate atsakymą?
6 1
6 iš 7 žmonių tai padėjo.
Studijos 1 klausimas
Kokios populiariausios studijos?

Populiariausios studijų kryptys yra apskaita, verslas, marketingas, lyderystė, turizmas, fitnesas, joga, masažai, grafikos dizainas. Taip pat virėjo, padavėjo specialybės.

Kaip vertinate atsakymą?
7 2
7 iš 9 žmonių tai padėjo.
Viza 1 klausimas
Kiek kainuoja viza?

Australijos vizai taikomas vienkartinis mokestis – $583 AUD. Tačiau reikia  nepamiršti, kad išvykstant reikės susimokėti ir už draudimą, studijas bei būsto nuomą. Pastarieji įkainiai priklauso nuo individualaus atvejo, tad norint sužinoti tikslią išvykimo kainą, siūlome susisiekti konsultacijai – aptarsime jūsų poreikius ir paskaičiuosime tikslią išvykimo kainą.

Kaip vertinate atsakymą?
6  
6 iš 6 žmonių tai padėjo.
Tokių klausimų/atsakymų nėra.
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X