fbpx

PAKELIUI Į AUSTRALIJĄ. 1-AS ĮRAŠAS

Mūsų studentė Ingrida išvyko studijuoti į Sidnėjų ir sutiko pasidalinti savo įspūdžiais.. Istorija iš pirmų lūpų :).
Viskas taip greitai įvyko, kad nespėjau, net minčių susidėlioti. Dabar čia sedėdama bandau parašyti, kažką labai ypatingo ar gilaus, bet dar nelabai eina susigaudyt, kad esam pusiaukelėje į  Australiją!
Manęs vis klausinėdavo: kodėl Australija, ar nebėra kur daugiau važiuot, kad reikia per pusę pasaulio trenktis? Ir atsakymas labai paprastas – nieko as nemąsčiau, nes tam nebuvo laiko :), tačiau  kai planas vykdomas iš auksčiau, mums paprastiems žmogeliukams lieka tik pasiduoti ir vykdyti Jo valią 🙂 labai ilgai, gal metus, kas dieną, gaudavau gana aiškius ženklus, kol galiausiai gavau paskutinį ir abejonių nebeliko – važiuojam į Australiją!
Visas pasiruošimas vyko labai sklandžiai (kur nevyks kai pačiai beveik nieko daryti nereikia) ir super greitai. Visus dokumentus susitvarkėm per gerą mėnesį ir kažkaip labai džiugu kol nereikėjo palikti brangiausiųjų…
Niekada nebuvau prie jautriausių personų, bet neatsimenu, kada buvau taip verkusi.

Palikite komentarą

Saugumas *

Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X