fbpx

Perspektyviausios studijos Australijoje

Dažnam besiruošiančiam studijuoti Australijoje neišvengiamai tenka susidurti su studijų pasirinkimu. Pasisekė tiems, kurie tiksliai žino, ko nori. Kiek sunkiau dar tik ieškantiems savo kelio ir nežinantiems ką rinktis. Pastaruoju atveju siūlome pradėti nuo darbo rinkos apžvalgos, kas neretai padeda atrasti naujų galimybių.

SEEK sudarė 2019 metų profesijų sąrašą, kurių atlyginimai per pastarąjį dešimtmetį šoktelėjo net iki 46%. Specialybės anksčiau buvusios retenybė, dabar pakilo į sąrašo viršų, o šalia jų išsirikiavo iš naujo įvertintos, tačiau tradicinės profesijos. Tiesa, geriausiai apmokamos toli gražu nebūtinai vien tik ofise!

Galbūt šiame sąraše rasi ir savo svajonių darbą:

 1. Matematika, statistika ir informacijos mokslai – $118,937.
 2. Programinės įrangos inžinerija – $116,547.
 3. Web dizainas – $103,321.
 4. Pensijų fondų veikla – $98,796.
 5. NT vertinimas – $98,662.
 6. Kraštovaizdžio architektūra – $90,172.
 7. Biotechnologijos ir genetika – $92,466.
 8. Vidurinis mokymas – $87,934.
 9. Pradinis ugdymas – $84,521.
 10. Slauga – $82,754.
 11. Vaikų gerovės, jaunimo ir šeimos paslaugos – $77,702.
 12. Viešasis transportas ir pavežėjų paslaugos – $74,253.
 13. Savanorių koordinavimas – $71,644.
 14. Senyvo amžiaus žmonių ir neįgaliųjų priežiūra – $71,545.
 15. Vaikų priežiūra – $61,273.
 16. Plaukų priežiūra ir grožio paslaugos – $52,102.

*Metiniai atlyginimai.

Australijos koledžai ir universitetai taip pat akylai seka naujausias darbo rinkos tendencijas ir nuolat koreguoja savo siūlomų studijų spektrą bei jų programas. O kartu su jais, žinoma, žengia ir mūsų agentūra! Jei skaitysi toliau, pateiksime keletą studijų variantų, kuriuos verta rinktis, norint pradėti karjerą kai kuriose šiame sąraše nurodytų sričių.

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

Šių studijų pasirinkimas Australijoje itin platus. Mokymosi įstaigos siūlo įgyti koledžo diplomus bei bakalaurus ar net magistrus. Kainos, priklausomai nuo studijų kokybės, pakopos ir trukmės, svyruoja nuo 1400 AUD trimestrui iki 20 000 AUD metams ar net daugiau.

Koledžai labiau tinkami studentams, kurie dar neturi jokios patirties IT srityje, o universitetus siūlome rinktis pasiruošusiems už studijas sumokėti kelis ar net keliolika kartų daugiau.

DIZAINAS

Norint įgyti dizaino išsilavinimą reikės ne tik didesnių pradinių investicijų, bet ir pasiryžimo mokytis. Pagal jau turimą patirties lygį galite rinktis studijas trunkančias nuo pusmečio iki trijų metų. Kainos prasideda nuo 20 000 AUD metams. Tiek laiko, tiek ir finansinės investicijos netruks atsipirkti nesvarbu ar pasiliksite Australijoje, ar grįšite į Lietuvą.

KRAŠTOVAIZDŽIO DIZAINAS

Norint tapti kraštovaizdžio architektu/-e teks pradėti nuo sodininkystės sertifikato. Studijos užtruks dvejus metus. Pirmojo pusmečio kaina atsieis šiek tiek virš 6000 AUD.

VAIKŲ PRIEŽIŪRA IR LAVINIMAS

Darbas šioje reikalauja specialaus socialinio išsilavinimo. Ankstyvo vaikų lavinimo ir priežiūros koledžo diplomą galima įgyti per 2 metus už priimtiną kainą. Trimestras šių studijų kainuoja vos 1790 AUD.

SENYVO AMŽIAUS ŽMONIŲ PRIEŽIŪRA

Per metus ir tris mėnesius trunkančias studijas Australijoje turėsi galimybę įgyti taip pat ir šios srities diplomą. Trimestro kaina 1990 AUD.

PLAUKŲ PRIEŽIŪRA IR GROŽIO PASLAUGOS

Jeigu svajoji apie karjerą grožio industrijoje Australijoje siūlome platų pasirinkimą pradedant plaukų priežiūros bei grožio terapijos studijomis ir baigiant itin populiaraus barzdaskučių meno įvaldymu.  Pigiausios studijos prasideda nuo 2500 AUD už trimestrą. Trunka iki 3 metų.

Neradai Tave dominančių studijų, o galbūt nori sužinoti plačiau apie siūlomas? Kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais studijosaustralijoje@info.lt arba registruokis nemokamai konsultacijai ČIA.

Palikite komentarą

Saugumas *

Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X