fbpx

Atviras Interviu su Australijoje gyvenančia studente Kotryna ir jos tėvais

Kotryna (21) į Australiją susiruošė vykti visiškai viena vos devyniolikos.

Per šį laiką teko patirti tiek, kad jos pačios žodžiais, galėtų parašyti knygą.

Atvirame ir „nenušlifuotame“ interviu kalbamės apie aukštyn kojomis apsivertusį gyvenimą. Apie turėtus lūkesčius, asmenybės brandą ir, žinoma, visa tai dėl ko buvo verta ryžtis tokiai kelionei. Kotryna pasakoja apie naujas draugystes, egzotines keliones, studijas Australijoje, darbą, atlyginimą, išlaidas ir gyvenimą šioje šalyje. Anot pašnekovų, ši kelionė – tai išbandymas ir pamokos ne tik pačiai Kotrynai, bet ir Lietuvoje likusiems artimiesiems, o ypač tėvams.

Jautrus pokalbis apie tai, kodėl būtina paleisti savo vaiką tam, kad pažintų pasaulį, ir su kokiais iššūkiais susiduria tokį sprendimą priėmę tėvai.

Interviu trunka virš valandos, tad suplanuokite iš anksto ir pasiruoškite jį žiūrėti kaip dokumentinį filmą. Pasidarykite arbatos, užkandžių ir mėgaukitės iki paskutinės minutės.

Palikite komentarą

Saugumas *

Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X