fbpx

AKADEMINĖ ANGLŲ KALBA

Studentams, siekiantiems tobulinti savo akademinės anglų kalbos įgūdžius, bei mokymosi metodus, reikalingus profesinio ir aukštojo išsilavinimo kursams.

Mintis apie sunkumus, galinčius iškilti, pasirinkus tretinės pakopos studijas anglakalbėje šalyje, kelia nerimą? Anglų Kalba Akademiniams Tikslams (angl. EAP) sutelkia dėmesį į pranešimų pristatymo, esė rašymo ir citavimo įgūdžius, reikalingus išgyventi ir pasiekti išskirtinių rezultatų universitete ar kolegijoje.

Akademinis Pasiruošimas Anglų kalbai (angl. AEP) supažindina studentus su anglų kalba akademiniame kontekste. Šis kursas padeda pagerinti akademinio skaitymo, esė rašymo ir prezentacijų ruošimo įgūdžius.

Akademinė anglų kalba
Visi anglų kalbos kursai
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X