fbpx

BAKALAURO STUDIJOS

 • Studijų trukmė.
  Bakalauro studijos trunka 3 metus. Bet pasirinkus intensyvias studijas, jas pabaigti galima per 2 metus.
 • Anglų kalbos reikalavimai:
  Oficialus reikalavimas bakalauro studijoms – 6.0-6.5 IELTS arba kitas oficialus tarptautinis testas. Taip pat, kaip kuriais atvejais, galima atlikti specialų testą, kurį paruošia pati mokymosi įstaiga, tokiu atveju IELTS ar kitas tarptautinis testas nėra rekalingas. Kitas variantas, pradeti nuo anglų kalbos, koledže su kuriuo aukštojo mokslo mokymosi įstaiga turi sutartį ir po to jokio papildomo anglų kalbos testo nereikės.
 • Universitetinės ir neuniversitetinės Studijos:
  Australijoje galite rinktis bakalaurą universite ar neuniversitetinėje mokymosi įstaigoje. Studijos vertinamos vienodai. Studijų vertinimas priklausys nuo studijų kokybės ir mokymosi įstaigos reitingo, ne nuo to, ar išsilavinimas įgytas universitete ar ne. Dažnu atveju, privačios neuniversitetinės mokymosi įstaigos siūlo geresnę studijų kokybę, nei vidutinio lygio universitetai. Bet renkatis mokymosi įstaigą, mes padėsime išsiaiškinti, kurios kokybės ir kainos santykis geriausias Jūsų atveju.
 • Darbo viza pabaigus studijas (Graduate visa):
  Pabaigus aukštąsias studijas Australijoje, galėsite aplikuoti 2 metų Graduate vizai ir galėsite dirbti be apribojimų bei kaupti patirti.
Bakalauro studijos
Visos aukštojo mokslo studijos
Bakalauro studijos
Bakalauro studijos
Magistratūros studijos
Magistratūros studijos
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X