fbpx

IELTS

Gaukite tarptautinio lygio anglų kalbos kvalifikaciją!

IELTS yra pripažintas virš 9000 organizacijų visame pasaulyje – įskaitant universitetus, kolegijas, organizacijas ir imigracijos tarnybas – kaip priemonė anglų kalbos žinių lygiui nustatyti.

Grinvičas siūlo du kursus IELTS pasiruošimui, pritaikytus esminiams anglų kalbos skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžiams lavinti, siekiant padėti studentams gauti kuo aukštesnius įvertinimus oficialaus IELTS testo metu!

Jūsų siekis galėtų būti studijuoti universitete, o gal gauti darbo vizą Australijoje ar bet kurioje kitoje šalyje, kurioje daugiausia vartojama anglų kalba. Šis kursas padeda jums siekti šių tikslų ir pasiruošti IELTS testui. Mūsų mokytojai-ekspertai yra pasiruošę padėti Jums gauti tokius IELTS rezultatus, kokių Jums reikia.

IELTS
Visi anglų kalbos kursai
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X