fbpx

KEMBRIDŽO SERTIFIKATAS

Įgykite visame pasaulyje pripažintą anglų kalbos kvalifikaciją, galiojančią visa gyvenimą.

Grinvičo Anglų kalbos Universitetą baigė daugiau Kembridžo anglų kalbos studentų, negu bet kuriame kitame Universitete Australijoje. Kembridžo kursas yra sudėtingesnė, intensyvesė alternatyva bendrinės kalbos programai. Šis kursas leis Jums palaikyti sudėtingus pokalbius ir išgyventi anglakalbėje aplinkoje. Geriausia tai, kad Kembridžo sertifikatas galioja visą gyvenimą ir yra pripažintas daugiau nei 20,000 verslų, universitetų, bei valdžios įstaigų visame pasaulyje.

Kembridžo sertifikatas yra oficialus aukšto Jūsų anglų kalbos įgūdžių lygio rodiklis. Jis parodo potencialiems darbdaviams, kad Jūs turite visas būtinas žinias, kurių gali prireikti dirbant.

Kembridžo kursai yra intensyvesnė alternatyva bendrinės anglų kalbos programai. Jūs išmoksite mąstyti ir palaikyti sudėtingus pokalbius šia kalba, o tai leis laisvai jaustis anglakalbėje aplinkoje.

Kembridžo PET, FCE ir CAE testai yra pripažinti kai kurių didžiausių tarptautinių kompanijų pasaulyje. Testų rezultatai taip pat atitinka universitetų ir imigracijos reikalavimus daugumoje šalių. Nuostabūs mūsų mokytojai ir daugelis metų praktikos užtikrina, kad studentai gautų tokius įvertinimus, kokių jiems reikia. Mūsų Pasiruošimo Kembridžo Testams kursai yra lengvai suprantami ir ženkliai pagerins Jūsų anglų kalbos įgūdžius.

Kembridžo sertifikatas
Visi anglų kalbos kursai
Naujienų prenumerata
Užpildykite formą ir tapsite mūsų naujienų prenumeratoriais.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą ir el. paštą), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X
NEMOKAMA KONSULTACIJA
NEMOKAMA KONSULTACIJA

Jei turite klausimų, kreipkitės į mus, mielai jums atsakysime. Visos konsultacijos yra nemokamos.


Šioje formoje renkame Jūsų duomenis (vardą, el. paštą ir telefoną), kad galėtume su Jumis susisiekti. Daugiau informacijos rasite mūsų privatumo politikos puslapyje.


Perskaičiau studijosaustralijoje.lt privatumo politiką ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi laikantis visų taisyklių.


X